Line

Karty pionowe

Kogo szukamy ?

Poszukujemy osób, które będą chciały realizować naszą wizję dostarczania stałych i innowacyjnych rozwiązań przemysłowych. Zatem mile widziani będą doświadczeni specjaliści, jak również absolwenci uczelni oraz szkół zawodowych. Z reguły nasi pracownicy to absol­wenci kie­run­ków tech­nicz­nych, takich jak mecha­nika i budowa maszyn, auto­ma­tyka i robo­tyka, trans­port, elek­tro­tech­nika czy też zarzą­dza­nie i inży­nie­ria pro­duk­cji. Cenimy zaan­ga­żo­wa­nie i ini­cja­tywę, wysoką moty­wa­cję do roz­woju oraz chęć podej­mo­wa­nia ambitnych wyzwań, jak rów­nież organizację pracy i lojalność. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Naszym pracownikom zapewniamy ścieżkę rozwoju zawodowego, udział w realizacji interesujących i poważnych projektów.

Jesteś gotowy na nowe wyzwania?

Czekamy na Ciebie!

Oferty pracy

Oferty Pracy

>> ELEKTRYK

Miejsce pracy: Żywiec

Region: Śląskie

Opis stanowiska:
- układanie i podłączanie kabli energetycznych
- montaż i podłączanie maszyn oraz urządzeń elektrycznych
- montaż instalacji (np. w korytach i rurach z PCV)
- montaż tras kablowych

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- uprawnienia elektryczne do 1 kV lub wyższe
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zatrudnienie na pełny etat - umowa o pracę
- satysfakcję z pracy
- pracę w miłej atmosferze

>> TOKARZ, FREZER ŚLUSARZ

- obsługa tokarki/ frezarki
- wykonywanie pracy zgodnie z dokumentacją techniczną

- dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki
- dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń, narzędzi
- znajomość rysunku technicznego oraz obsługa tokarek
- wykonywanie prac tokarskich na tokarkach ogólnego przeznaczenia
- ustawianie urządzeń i nadzorowanie ich pracy
- konserwacja tokarki, narzędzi i urządzeń
- przygotowanie miejsca pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony ppoż. i ochrony środowiska

Wymagania:
- doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku
- zdolności manualne
- wykształcenie minimum zasadnicze

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia w ramach o umowę o pracę
- wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań
- atrakcyjny system premiowania

>> SERWISANT MECHANIK

- utrzymywanie w sprawności technicznej maszyn i urządzeń
- terminową realizację przeglądów, napraw i remontów maszyn i urządzeń
- modernizację maszyn i urządzeń, wprowadzanie udoskonaleń
- bieżące usuwanie awarii maszyn i urządzeń w zakresie mechanicznym, elektrycznym i automatycznym
- wykonywanie drobnych prac gospodarczych
- prowadzenie szkoleń wewnętrznych

Wymagania:
- wykształcenia kierunkowego – min zawodowego (automatyka, mechanika, elektryka lub pokrewne)
- doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
- wiedzy zawodowej z zakresu mechaniki, elektryki, automatyki
- umiejętności diagnozowania usterek mechanicznych i awarii urządzeń
- odpowiedzialności i dobrej organizacji pracy
- gotowości do pracy w delegacjach

Mile widziane:
- umiejętność programowania sterowników PLC
- znajomość zasad TPM
- uprawnienia SEP do 1 kV

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- możliwość rozwoju osobistego i szkolenia